Web gune honek bere cookiak eta bitartekoenak erabiltzen ditu zure nabigazioa optimizatzeko, zure lehentasunetara egokitzeko eta jarduera analitikoak egiteko. Nabigatzen jarraitu ez gero, gure Cookien Politika onartzen duzu.

Onartu

Programa ejecutivo 4GUNE en Industria 4.0

Profesorado y evaluación

Profesorado

MÓDULO 1

  • Posada Velasquez Jorge
  • Solorzano Cantera Luis Ramón
  • Caballero Ortiz de Zárate Iker
  • García Bringas Pablo
  • Extremo Baigorri Unai
  • Rigau Claramunt German
  • Atutxa Salazar Aitziber
  • Gojenola Galletebeitia Koldo
  • Gil Nobajas Jorge Juan
  • Santos Garcia Javier
  • Jaca Garcia Maria Del Carmen
  • Iturriza Zubillaga Iñigo
  • Ausejo Muñoz Sergio

MÓDULO 2

  • Pedrero Iñiguez Juan Manuel
  • Oruna Otalora Ángel
  • Reguera Daniel
  • Azkarate Fernández Igor
  • Illarramendi Echabe Arantza
  • Ramirez Durán Víctor Julio
  • Arrizabalaga Juaristi Saioa
  • Velez Isasmendi Igone
  • Iribarren Aristizabal Ibon
  • Pérez Castro Javier
  • Irazabalbeitia Agirrebena Itziar

 

MÓDULO 3

  • Basañez Zulueta Aimar
  • Lleo De Nalda Alvaro
  • Espin Zalacain Jose Vicente
  • Lazkano Fermin
  • Lizuain Echeverria Zigor
  • Santos Carro Sergio
  • Gutierrez García Iñigo

MÓDULO 4

  • Lizarraga Durandegui Jesús
  • Lage Serrano Oscar

MÓDULO 5 (TUTORES)

  • Castillo Acero Miguel Ángel
  • Esmoris Esmoris José

 

Profesorado y evaluación

Profesorado

MÓDULO 1

  • Posada Velasquez Jorge
  • Solorzano Cantera Luis Ramón
  • Caballero Ortiz de Zárate Iker
  • García Bringas Pablo
  • Extremo Baigorri Unai
  • Rigau Claramunt German
  • Atutxa Salazar Aitziber
  • Gojenola Galletebeitia Koldo
  • Gil Nobajas Jorge Juan
  • Santos Garcia Javier
  • Jaca Garcia Maria Del Carmen
  • Iturriza Zubillaga Iñigo
  • Ausejo Muñoz Sergio

MÓDULO 2

  • Pedrero Iñiguez Juan Manuel
  • Oruna Otalora Ángel
  • Reguera Daniel
  • Azkarate Fernández Igor
  • Illarramendi Echabe Arantza
  • Ramirez Durán Víctor Julio
  • Arrizabalaga Juaristi Saioa
  • Velez Isasmendi Igone
  • Iribarren Aristizabal Ibon
  • Pérez Castro Javier
  • Irazabalbeitia Agirrebena Itziar

 

MÓDULO 3

  • Basañez Zulueta Aimar
  • Lleo De Nalda Alvaro
  • Espin Zalacain Jose Vicente
  • Lazkano Fermin
  • Lizuain Echeverria Zigor
  • Santos Carro Sergio
  • Gutierrez García Iñigo

MÓDULO 4

  • Lizarraga Durandegui Jesús
  • Lage Serrano Oscar

MÓDULO 5 (TUTORES)

  • Castillo Acero Miguel Ángel
  • Esmoris Esmoris José