Web gune honek bere cookiak eta bitartekoenak erabiltzen ditu zure nabigazioa optimizatzeko, zure lehentasunetara egokitzeko eta jarduera analitikoak egiteko. Nabigatzen jarraitu ez gero, gure Cookien Politika onartzen duzu.

Onartu

Big Data eta Business Intelligence programa

Programa

RRII + Derecho
Irakaskuntza mota:
Egutegi orokorra:
Ikastaroa non eskainiko den:
Hizkuntza:
Titulazioa:
aurrez aurrekoa
urriak 2019 - urriak 2020 (laster, laugarren edizioa)
Deustuko Unibertsitatearen Donostiako campusean
gaztelania
Big Data eta Business Intelligence programa

 

Irakasleak

 

 

Informazio gehiago
Ezkutatu informazioa
+-

 
Programaren arduradunak

 

tabla
 Izen-Abizenak  Enpresa edo entitatea  Kargua edo lan profila Bestelako informazioa
Álex Rayón Universidad de Deusto Vicedecano de relaciones externas y formación continua de la Facultad d eIngeniería https://es.linkedin.com/in/alrayon www.alexrayon.es
Enrique Onieva Universidad de Deusto Profesor https://es.linkedin.com/in/enriqueonieva/es
Pablo Garaizar Universidad de Deusto Profesor https://es.linkedin.com/in/pablogaraizar
David Ruiz Smartup CEO  https://es.linkedin.com/in/davidruizuceta
Gorka Azkune Universidad de Deusto Profesor https://es.linkedin.com/in/gorka-azkune-80780035
David Guerrero Fuente BBVA Analista Sistemas de Información https://es.linkedin.com/in/david-guerrero-fuente-143815a1
Iñaki Sasia Solvent Socio Director https://es.linkedin.com/in/inakisasia
Jonatan Belarde Osante Grupo Urbegi Responsable Nuevos Negocios https://es.linkedin.com/in/jonatanbelarde
Aitor Moreno Fdz. De Leceta I3b (Instituto Ibermática de Innovación) Director de departamento https://es.linkedin.com/in/aitor-moreno-fdz-de-leceta-34bb3914
Jonathan Ortigosa Loire Gestamp Data Scientist   https://es.linkedin.com/in/jonathanortigosa/es
Miguel Ángel Venganzones Sherpa Data Science Manager https://www.linkedin.com/in/maveganzones/
Jon Uranga Wattio Data & Business Intelligence manager https://www.linkedin.com/in/jon-uranga-celaya-069298129/
Mikel Madina Iradoki Fundador https://www.linkedin.com/in/mmadina/
Iñigo Sanchez Everis Business Intelligence Analyst Developer https://www.linkedin.com/in/spolex/
Iñaki Etxebarria Fon Labs Ingeniero I+D https://www.linkedin.com/in/i%C3%B1aki-etxebarria-b6833a27/
Edurne Alonso Dominion Data Scientist  https://es.linkedin.com/in/edurne-alonso-mor%25C3%25A1n-57211688
Santiago Fernández Ramudo BBVA Business Analitycs Consultant

https://www.linkedin.com/in/santiago-fernandez-ramudo-6a91662b/

Iraitz Montalban Iberdrola Data Engineer - Digital IT https://www.linkedin.com/in/iraitz-montalban-123a3514/
Oswaldo Lorenzo Universidad de Deusto Profesor https://www.linkedin.com/in/oswaldo-lorenzo-680450/
Nacho Urigüen Dominion Data & Digital Transformation Manager  www.linkedin.com/in/nachouriguen/​
Arkaitz Etxezarreta Dominion Big Data and Advanced Analytics Consultant  www.linkedin.com/in/aetxezarreta/​
Jorge Campanillas Iurismatica Abogado especialista en Derecho de las Tecnologías de la Información y Comunicaciones.
http://www.iurismatica.com/jorge-campanillas-ciaurriz/
Iván Pretel Fon Ingeniero I+D  www.linkedin.com/in/ivanpretel/
Iulen Ibáñez datacy CEO  www.linkedin.com/in/iulenib1978

 

Programa

RRII + Derecho
Irakaskuntza mota:
Egutegi orokorra:
Ikastaroa non eskainiko den:
Hizkuntza:
Titulazioa:
aurrez aurrekoa
urriak 2019 - urriak 2020 (laster, laugarren edizioa)
Deustuko Unibertsitatearen Donostiako campusean
gaztelania
Big Data eta Business Intelligence programa

 

Irakasleak

 

 

Informazio gehiago
Ezkutatu informazioa
+-

 
Programaren arduradunak

 

tabla
 Izen-Abizenak  Enpresa edo entitatea  Kargua edo lan profila Bestelako informazioa
Álex Rayón Universidad de Deusto Vicedecano de relaciones externas y formación continua de la Facultad d eIngeniería https://es.linkedin.com/in/alrayon www.alexrayon.es
Enrique Onieva Universidad de Deusto Profesor https://es.linkedin.com/in/enriqueonieva/es
Pablo Garaizar Universidad de Deusto Profesor https://es.linkedin.com/in/pablogaraizar
David Ruiz Smartup CEO  https://es.linkedin.com/in/davidruizuceta
Gorka Azkune Universidad de Deusto Profesor https://es.linkedin.com/in/gorka-azkune-80780035
David Guerrero Fuente BBVA Analista Sistemas de Información https://es.linkedin.com/in/david-guerrero-fuente-143815a1
Iñaki Sasia Solvent Socio Director https://es.linkedin.com/in/inakisasia
Jonatan Belarde Osante Grupo Urbegi Responsable Nuevos Negocios https://es.linkedin.com/in/jonatanbelarde
Aitor Moreno Fdz. De Leceta I3b (Instituto Ibermática de Innovación) Director de departamento https://es.linkedin.com/in/aitor-moreno-fdz-de-leceta-34bb3914
Jonathan Ortigosa Loire Gestamp Data Scientist   https://es.linkedin.com/in/jonathanortigosa/es
Miguel Ángel Venganzones Sherpa Data Science Manager https://www.linkedin.com/in/maveganzones/
Jon Uranga Wattio Data & Business Intelligence manager https://www.linkedin.com/in/jon-uranga-celaya-069298129/
Mikel Madina Iradoki Fundador https://www.linkedin.com/in/mmadina/
Iñigo Sanchez Everis Business Intelligence Analyst Developer https://www.linkedin.com/in/spolex/
Iñaki Etxebarria Fon Labs Ingeniero I+D https://www.linkedin.com/in/i%C3%B1aki-etxebarria-b6833a27/
Edurne Alonso Dominion Data Scientist  https://es.linkedin.com/in/edurne-alonso-mor%25C3%25A1n-57211688
Santiago Fernández Ramudo BBVA Business Analitycs Consultant

https://www.linkedin.com/in/santiago-fernandez-ramudo-6a91662b/

Iraitz Montalban Iberdrola Data Engineer - Digital IT https://www.linkedin.com/in/iraitz-montalban-123a3514/
Oswaldo Lorenzo Universidad de Deusto Profesor https://www.linkedin.com/in/oswaldo-lorenzo-680450/
Nacho Urigüen Dominion Data & Digital Transformation Manager  www.linkedin.com/in/nachouriguen/​
Arkaitz Etxezarreta Dominion Big Data and Advanced Analytics Consultant  www.linkedin.com/in/aetxezarreta/​
Jorge Campanillas Iurismatica Abogado especialista en Derecho de las Tecnologías de la Información y Comunicaciones.
http://www.iurismatica.com/jorge-campanillas-ciaurriz/
Iván Pretel Fon Ingeniero I+D  www.linkedin.com/in/ivanpretel/
Iulen Ibáñez datacy CEO  www.linkedin.com/in/iulenib1978